POLİÜRETAN ESASLI SU YALITIMI

POLİÜRETAN ESASLI SU YALITIMI

Gezilebilir terasların ve balkonların su yalıtımı için kullanılan poliüretan su yalıtımı ürünüdür.

 Tek bileşenli poliüretan reçine esaslıdır ve solvent içerir. Likit halde uygulanır ve havanın nemi ile kürlenerek elastik ve geçirimsiz bir tabaka oluşturur. 

 Aşınmaya karşı son derece dirençli olup, UV ışınlarına ve sıcak - soğuk farklarına (-30°C ile +80°C arasında) dayanımlıdır, su ve kar biriken terasların yalıtımında kullanıma uygundur.

 Özellikle çatı derelerinin, balkon ve terasların su yalıtımında kullanılır. Beton, sıva, şap ve harç gibi mineral esaslı zeminlere uygulanır. Püskürtme yöntemler poliüretan bazlı ve polimer polyurea yeni nesil ürünlerle yapılmakla beraber günümüzün en ileri teknolojileri kullanılarak bu ürünler yapılabilmektedir. Püskürtme sprey polyurea ürünler mükemmel esneklikte olurken ekyersiz ve daha kalıcı olmaktadır.

 Sürme su izolasyonu yöntemleri ise poliüretan, akrilik bazlı ve lateks ürünler olmaktadır. Bu ürünler sıvı olması nedeniyle sürülerek uygulanan ve katlar arasında uygulanarak istenilen kaplama oluşturulurken hava ile kürlenip kurumaktadır. Poliüretan ürünler daha dayanıklı olurken akrilik bazlı ürünler daha zayıf ve ekonomik olmaktadır.


Garantili Su ve Isı Yalıtımı Hizmeti

%100 Müşteri Memnuniyeti