KUMLU ÇATI

KUMLU ÇATI

Kumlu membran uygulamaları için ilk olarka mevcut olan çatı üzerindeki kiremit veya ondulin her neyse hangi çatı kaplama malzemesi mevcut ise bizler bunları binanın dışından gelen ( Vinç ) yardımı ile çatınızın üzerindeki  malzemeyi komple söküp aşağıya indirmekteyiz ondan sonra döşeme üzerine 11mm’lik OSB çatı kaplama, ve ardından yapılacak olan işlemlerden bir tanesi ise çatı oluk montajı işlemi yapılmaktadır. işlemi yapılarak çatının tümün kaplanması ve ardından polyester keçeli 3mm’lik siyah membran kaplama işlemi yapılması ardından ise arduazlı kumlu membran kaplama izolasyon uygulaması yapılarak çatınızın komple kaplanarak çatınızın size teslim edilmektedir.

Arduazlı kumlu membran çatı kaplama fiyatları, olarak malzeme işçilik fiyatı hesaplanarak çatı kaplama işlemi yapılmaktadır. Arduazlı kumlu membran uygulama ve maliyeti için bizi arayarak Denizli genelinde hizmetler verilmektedir.

Membran Çatı Kaplama

Çatı veya teras zeminlerinde uygun görülen ve ona göre üretilen membran izolasyonu, su yalıtımı için aslında çok faydalı bir malzeme olduğunu bilmenizi isterim. Çatınız veya teras balkon zemininiz için şaloma yardımı ile ısıtılarak yapıştırılan membran çatı kaplama, işlemi aslında çok zor bir iştir. İyi bir çatı ustası için kaliteli elemanları olan firmalar ile çalışmanızı tavsiye etmekteyiz. Çatı izolasyoncu, olarak kalitemizden ödün vermeden hizmetimizde 1 sınıf TSE belgeli ürünler kullanmaktayız. Membran çatı kaplama, için gereken malzemeler ve profesyonel ekip ile fabrika çatıları veya apartman çatılarında su yalıtım izolasyonu yapılmaktadır. Membran çatı kaplama fiyatları, hakkında bilmeniz gereken tek şey iyi usta ve kaliteli malzeme çünkü membran iyi bir ustalık isteyen bir çatı su izolasyon malzemesidir.kiremit altı, şıngıl çatı kaplama için veya OSB çatı kaplama malzemesi üzerine de uygulanan membran çatı uygulamaları, ziftli ve keçeli bir malzeme olduğu için kopma ve yırtılma yapmaz gönül rahatlığı ile evinizde veya ofisinizde oturabilirsiniz. Çatı izolasyon, genel anlamda şaloma diye hitap ettiğimiz malzeme ile ısıtılarak yapıştırılan bir uygulama olmadığını bilmenizi isteriz.


Garantili Su ve Isı Yalıtımı Hizmeti

%100 Müşteri Memnuniyeti